Kreatywność

Big Band PL wykonuje nastrojową muzykę z epoki Gllena Millera, Louisa Armstronga, Bennego Goodmana, Duka Ellingtona czy Franka Sinatry  – niezapomnianych artystów światowej estrady. Repertuar jest ciągle rozbudowywany, także o największe hity z list przebojów, zaaranżowanych na swingową nutę.

Profesjonalizm

Podejmowana przez nas działalność jest odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów, których wspieramy na etapie tworzenia koncepcji wydarzenia, by następnie zrealizować je z najwyższą jakością. Osiągamy doskonałe efekty dzięki sumiennej pracy i doświadczeniu. Cechuje nas unikatowość, wysoka jakość świadczonych usług, profesjonalne doradztwo i wiedza. 

Elastyczność

Big Band PL może zagrać w małym i dużym składzie w zależności od potrzeby i planów Klienta. Zapewniamy wyszukaną oprawę muzyczną na bardzo wysokim poziomie artystycznym, zaspakajając nawet najbardziej wymagające gusta słuchaczy. Skontaktuj się z nami i wybierz skład, który najbardziej Ci odpowiada.

Przebojowość

Lubimy zaskakiwać i mieć satysfakcję z tego co robimy. Każdemu Klientowi poświęcamy całą naszą uwagę i zaangażowanie, po to by doskonale zrealizować podjęte przedsięwzięcie.

Wykwalifikowani muzycy

Big Band PL tworzą utytułowani absolwenci Akademii Muzycznych, zwycięzcy wielu konkursów. Zespół swoimi występami uświetnia festiwale, koncerty galowe, wystawy, imprezy okolicznościowe. Niepowtarzalne brzmienie zespołu oraz dobór instrumentarium, gwarantuje wykonawstwo na wysokim poziomie, zarówno podczas kameralnych spotkań jak również wielkich przedsięwzięć kulturalnych.